UA  RU  ENG

+38 (044) 339 93 91

office.as@kvadrainvest.com

Наші послуги компаніям, які займаються перевезенням вантажу:

  • послуги Контакт Центру з можливістю роботи у цілодобовому режимі;
  • «гарячу» лінію для приймання необмеженої кількості вхідних дзвінків;
  • оперативне сповіщення про прибуття вантажу за місцем призначення;
  • інформування перевізників;
  • пошук нових клієнтів.

Відправляючи вантаж в різні куточки країни, головне, це не загубити зв'язок — з перевізниками і клієнтами. Тому зв'язок потрібен 24 години на добу. Організація Контакт Центру і виділення гарячої лінії для приймання заявок на перевезення вантажу і заявок від власників транспорту дозволить Вам не пропустить жодного дзвінка!

Вантаж вже доставлений, а клієнт не в курсі? Таких ситуацій більше не виникатиме – наші оператори будуть повідомляти клієнтам про прибуття вантажу в будь-який час. Перевізників вони грамотно проконсультують по всім питанням про грузи, маршрути і ставки.

З метою недопущення зниження замовлень на перевезення вантажу ми проведемо швидке опитування ваших клієнтів про якість наданих послуг і проаналізуємо результати. Вам не має потреби звертатись до маркетингових агенцій і витрачати зайві кошти, щоб оцінити потреби клієнтів.

Ми знайдемо Вам нових клієнтів! Наша пропозиція для транспортних компаній включає в себе послуги телемаркетингу і «реклами по телефону». Оператори KVADRA ASSISTANCE зможуть розповісти про якість і переваги Вашого товару тисячам потенційних клієнтів і переконають їх звернутись саме до Вас.

КОНТАКТИ

     + 38 044 339 92 91
   + 38 044 339 92 91
   + 38 044 339 92 91
   + 38 044 339 92 91
   м. Київ, вул. Срібнокільська, 22, оф. 175
   office.as@kvadrainvest.com