UA  RU  ENG

+38 (044) 339 93 91

office.as@kvadrainvest.com

Одним з найефективніших методів досліджень вважається метод «таємний покупець», спрямований на виявлення недоліків процесу обслуговування клієнтів в компаніях різних галузей бізнесу.

На сьогодні послуга Таємний покупець надає можливість оцінити виконання стандартів компанії, рівня підготовки персоналу, контролю якості обслуговування, аналізу роботи конкурентів, збору інформації для стратегічного планування роботи підприємства. Вона дозволяє у найкоротші строки виявити проблеми і помилки, підвищити рівень обслуговування споживачів і сприяє просуванню Ваших товарів та послуг.

Наш Контакт Центр пропонує готові і, за бажанням замовника, розробляє індивідуальні схеми роботи таємного покупця, які гарантують швидке і ефективне дослідження у найкоротші строки.

Контакт Центр KVADRA ASSISTANCE допоможе дізнатись про проблему в обслуговуванні клієнтів і проведе оцінку за наступними параметрами:

  • тестування навиків співробітників, які відповідальні за контакти з клієнтами і перевірка їх стресостійкості, лояльності і комунікабельності;
  • перевірка персоналу, їх знань кваліфікації, вміння вирішувати проблеми замовників.

Для ефективного управління компанією, реальної оцінки її ринкової позиції, перевірки співробітників скористайтесь послугою «таємний покупець», і ви матимете можливість оптимально розподілити капіталовкладення або впевнитись у доцільності витрат на рекламу.

На основі підготовленої таємними покупцями звітності, керівництву компанії буде легше приймати рішення, які матимуть вплив на подальше ведення бізнесу. Різні методи комплексного підходу в процесі зібрання інформації дозволяють надати вичерпні дані про ступінь підготовки персоналу, засоби роботи конкурентів

Об’єктивність оцінок таємного покупця і подальшого аналізу даних дозволяють нашим клієнтам переглянути політику компанії з метою оптимізації роботи компанії, вжити рішучі кроки на покращення.

КОНТАКТИ

     + 38 044 339 92 91
   + 38 044 339 92 91
   + 38 044 339 92 91
   + 38 044 339 92 91
   м. Київ, вул. Срібнокільська, 22, оф. 175
   office.as@kvadrainvest.com